Kontakti

Vinkovačka ulica 6

32271 Rokovci

OIB: 47372067408

Tel./fax.: 032/225-400

E-pošta: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Komunalno društvo

KOMUNALNO R A

Rekonstrukcija (dogradnja) dječjeg vrtića

ulica s radica

Sunčani krovovi

sun krov baner

Izgradnja dječjeg igrališta

izgradnja dj igr

Rekonstrukcija traktorskih putova u šumske ceste u većem šumskom kompleksu "BOK"

ulica s radica

Rekonstrukcija građevine (dogradnja) infrastrukturne namjene ul. S. Radića

ulica s radica

Rekonstrukcija i dogradnja zgrade „NK Frankopan“

nk frankopan projekt

STRATEGIJA RAZVOJA TURIZMA OPĆINE ANDRIJAŠEVCI 2017.-2022.

strategija razvoja turizma

UREĐENJE PJEŠAČKIH POVRŠINA NA GROBLJU U ROKOVCIMA

eu pjesacke povrsine

zakup23 01

U Općini Andrijaševci potpisani su ugovori za zakup državnog poljoprivrednog zemljišta na području naše općine s najboljim ponuditeljima na javnom natječaju.  Općina Andrijaševci prva je u Vukovarsko- srijemskoj županiji koja je u potpunosti realizirala povrat poljoprivrednog zemljišta oduzetog za vrijeme jugoslavenske komunističke vladavine i s potpisanim ugovorima 99 % državnog poljoprivrednog zemljišta na području naše općine biti će obuhvaćeno ugovorima o zakupu na 5, 15,25 i 50 godina. Načelnik je ovim putem zahvalio Ministarstvu poljoprivrede koje je isplatilo dio štete našim gospodarstvima koje je zahvatila elementarna nepogoda. Do kraja godine očekuje se još jedna rata za isplatu štete koja će pomoći gospodarstvima koja su  oštećena.

zakup23 02 zakup23 03

Disclaimer

Službene internet stranice Općine Andrijaševci.

Autorska prava polaže Općina Andrijaševci.

Radno vrijeme; Pon.-Pet., 07.00 - 15.00